Kam ísť na výlet?

Oddych

Campingu Les Mures

Campingu Les Mures sa nachádza Azúrovom pobreží. Parkovanie na piesočnatej pláži hneď pri mori. Nachádza sa tam : fitness, detské ihrisko, trampolíny, stolný tenis, , aerobic, jogging, vodné športy ako vodné lyžovanie, potápanie. V blízkosti campingu sa nachádza golfové ihrisko. Možnosť zapožičania horských bicyklov . Nachádza sa tam aj Proxi supermarket, ktorý spĺňa všetky vaše potreby. Nájdete tu všetko potrebné: široký výber čerstvých miestnych surovín, chlieb a pečivo, rovnako ako noviny a časopisy, plážové položky. Tento Kemp uspokojí i náročných klientov

Na skok

Camp Podersdorf am See

A čo tak vybrať sa na predĺžený slnečný víkend na rakúske jazerá? do pozornosti dávame napríklad Camp Podersdorf am See. Okolie je vhodné na cyklistiku i pre rodiny s detmi.

Overený rodinou

Šimuni na Chorvátskom Pagu

Camping-Village Šimuni sa tiahne pozdĺž pobrežia ostrova Pag, v blízkosti malej rybárskej dediny Šimuni. Camp Shimuni sa tiahne cez 35 ha, kde je príjemný tieň dubov a borovíc sú atraktívne miesta pre obytné automobily, obytné prívesy alebo stany. Nachádza sa tam Súkromná piesočná pláž dlhá 4 km (80.000 m2), s konkrétnym vyhradenom priestore pre deti a domáce zvieratá. Bohatá gastronomická ponuka za atraktívne ceny. Animačný program pre Vaše detičky zaručený. Domáci miláčik vítaný.

Pre objednávky volať